تاخیر

سلام

دوست جونای من همه حالتون خوبه؟

یه چند روزی تنبل شده بودم و ننوشتم چون هم کامپیوترم توی شرکت خراب شد هم اینترنت خونه قطع شدو دلیل آخر هم اینه که سر کار اینقدر بهم کار میگن که وقت ندارم.

میدونید چی شده ؟ یکی از همکارای بخش ما که از آشناهای مدیرعامل بود و حقوق و مزایای بالایی هم داشت رفت آمریکا . به خاطر حقوق بالاش کارای زیادی رو هم انجام می داد . بعد از رفتنش با گفتن این حرف به بنده حقیر که تو از همه دقتت بیشتره تمام وظایف اون رو به کارهای من اضافه کردن . اما توی قرارداد جدید حقوق همون حقوق قبلی هست . وقتی هم اعتراض کردم گفتن پاداش میدن .( الکی برای اینکه یه وقت استعفا ندم )

حالا مشکل اینجاست که اینقدر کار میکنم که جنازم با یه اخلاق بد مثل ... میاد خونه و این آقای همسره که باید تحمل کنه . که امروز رسما اعلام کرد که این رسمش نیست برای همین دارم تصمیم میگیرم با این شغل عالی چه کار کنم !!!!!!!!!!!!!!!!! شما هایی که با تجربه ترید منو راهنمایی کنید .

راستی ما جشن عروسی نگرفتیم برای همین می خواهیم سالگرد ازدواجمون جشنی مثل عروسی بگیریم. میشه بهم بگید چکار کنم که هزینه ها کمتربشه ؟

 

 

/ 2 نظر / 17 بازدید
مامان دیبا و پرند

سلام دوستم خوشم میاد که توی این دنیای مجازی همه کسانی که با هم دوست شدیم یه مقدار دوز حمالیمون بالاست.[عصبانی][عصبانی] موفق باشی امیدوارم مراسم خوب و شادی داشته باشی

نوشین مامان هستی

سلام عزیزم ما هم 8 سال پیش عروسی نگرفتیم و محمود قول داده دهمین سالگرد ازدواجمون رو مفصل بگیره[نیشخند][نیشخند][نیشخند]ولی با این گرونی و.......برادرم زیر عروسی گرفتنش مونده[سبز]حالا نمیدونم چه جوری میشه یه جشن خوب با خرج مقرون به صرفه گرفت[عصبانی]اگه راهشو پیدا کردی به منم بگو[چشمک]